ثبت نام

پنج نشانه از اینکه به بیزینس کوچ نیاز دارید!

Five-Signs-That-You-Need-Business-Migration-min

اگر برای یکبار هم ترن هوایی سوار شده باشید بهتر می توانید استراتژی و ساختار بیزینس را درک کنید! چرا که بیزینس دقیقا مانند یک ترن هوایی است! در یک روز چنان حال و هوایمان را عوض می کند و شرایط باب میلمان است که نزدیک است دنیا هم انگشت به دهان بماند! و در یک روز همچون هواپیما در حال سقوط هستیم و دلمان می خواهد زمین دهن باز کند و ما را ببلعد! زمانیکه همه چیز به سرعت تغییر می کند و روند کاهشی را می گذرانید، نشان دهنده اینست که برنامه ریزی شما نتوانسته برای پیشبرد اهداف سازمان موفقیت آمیز باشد و شما به بیزینس کوچ نیاز دارید!

 

آیا تا به حال به استخدام یک بیزینس کوچ فکر کرده اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که می توانید با آموزش هایی بکر و انحصاری نمودار فروشتان را در کوتاهترین مدت افزایش دهید و حیرت زده شوید! اگر دلتان می خواهد بهتر بیزینس خود را مدیریت کنید و توانمندی هایتان را بهبود ببخشید و آموزش هایی را در زمینه کنترل استرس داشته باشید ، یک بیزینس کوچ استخدام کنید! اما در چه وضعیتی شما به بیزینس کوچ به معنای واقعی نیاز خواهید داشت که در ادامه به ۵ نشانه که شما را به این نیاز آگاه می کند می پردازیم.

 

آینده روشنی را احساس نمی کنید!

 

اگر احساس می کنید به عنوان مدیر عامل سازمان، نمی توانید شرایط را به خوبی درک کنید، اگر هنوز نمی دانید کارهای روتین روزانه برای پیشبرد سازمان شما چیست؟ اگر وضعیت بیزینس شما مدام در مدت چند هفته با تغییر روبرو شده است و اهداف شفافی از اولویت هایتان در نظر ندارید، نشان می دهد که شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید. باید بپذیرید که به عنوان یک مدیر عامل و شخصی که در تمام اتفاقات سازمان حضور داشته است، غالبا یک عادت را پیروی کرده و یک روال را در پیش گرفته اید که باعث این روند کاهشی شده است منتها از آنجاییکه مدیران اغلب اوقات نگران و بی قرار هستند یک بیزینس کوچ می تواند به کمکتان بیاید تا بتوانید خودتان را بهتر درک کنید و در رابطه با مسئولیت های مفیدی که می توانید داشته باشید یک تعادل برقرار کنید و فعالیت هایی را انجام دهید که به شما در رسیدن به موفقیت سازمان کمک کند.

 

اگر در افکارتان غرق شده اید، به بیزینس کوچ نیاز دارید!

 

آیا می دانید آخرین باری که با خانواده به تفریح رفته اید دقیقا چه زمانی بوده است؟ آیا می دانید چه روزی را به خودتان اختصاص داده اید و در خانه استراحت کرده اید؟ اگر پاسخ این دو سوال را نمی دانید، به این معناست که تلاش های شبانه روزی شما آنقدر شما را تحت فشار گذاشته  است که در افکارتان غرق شده اید و فعالیت هایتان نیز هیچ نتیجه مثبتی برای شما نداشته است. گاهی اوقات آتقدر درگیر افکارمان می شویم که زمان یادمان می رود و به کل خودمان را فراموش می کنیم! انجام فعالیت هایی که پربار نیستند و برایمان سودی ندارد فقط وقتمان را هدر می دهد و فکر کردن به آنها مغزمان را قفل می کند. گاهی اوقات هم مدام در لا به لای ایده های تکراری خودتان پرسه می زنید منتها غافل از اینکه یک شخص دیگر می تواند تنها با چند ایده کاربردی شما را از این بلاتکلیفی نجات دهد و مسیر اصلی کسب و کارتان را به شما نشان دهد، این شخص کسی نیست جز یک بیزینس کوچ! یک بیزینس کوچ به شما کمک می کند تا بتوانید تیم اجرایی خودتان را انتخاب کنید و وظایف جدیدی به آنها واگذار کنید. می توانید سری به سایت به جلو و دکترسید فرزاد حسینی بزنید تا از تمامی شرایطی که برای استخدام یک بیزینس کوچ نیاز دارید مطلع شوید.

 

زمانیکه احساس کنید باید به شخصی غیر از خودتان پاسخ دهید!

 

اگر-در-افکارتان-غرق-شده-اید،-به-بیزینس-کوچ-نیاز-دارید!-min

ممکن است لیستی از هدف هایی که می خواهید به آنها برسید را در دفترچه ای یادداشت کنید، منتها در عملی کردن آنها دچار شک و شبهه شوید و تردید داشته باشید که آیا می توانید تمام آنها را به مرحله نهایی برسانید یا خیر! در چنین زمانیکه که مدام با خودتان کلنجار می روید، اگر کسی در جریان کارتان حضور داشت و بایستی پاسخی برای او داشته باشید، چگونه به این موضوع نگاه می کردید؟ بی شک زمانیکه بخواهیم پاسخی به کسی غیر از خودمان بدهیم اوضاع به کل فرق می کند، بنابراین شما در این زمان نیاز به یک بیزنیس کوچ دارید.

 

توسعه مهارت های فردی بوسیله کوچینگ

   

اگر در رابطه با توانمندی هایی که دارید دچار تردید هستید و یا می خواهید آنها را ارتقاء دهید و مهارت های فردی خود را بهبود ببخشید، بایستی در زمینه هایی خودتان را توسعه دهید که برای پیشرفت کسب و کارتان به آنها نیاز دارید، به طور مثال باید روی مهارت های مذاکره، مهارت های مالی مهارت خوبی داشته باشید و با آموزش های لازم از تکنولوژی هایی که در کسب و کارتان به آنها نیاز دارید اطلاع داشته باشید و زمانیکه برای ارتقاء مهارت های جدید به دنبال یک بیزینس کوچ هستید، اینکه بتوانید یک همتای ایده آل و درست انتخاب کنید فوق العاده مهم است. اگر روی مهارت های رهبری و یا مهارت های مذاکره کار می کنید باید شخصی را پیدا کنید که بتوانید با او به راحتی صحبت کنید و یک فضای امنی با او داشته باشید. در زمینه کسب مهارت هایی که مربوط به تکنولوژی های جدید است می توانید در زمان انتخاب کوچ، توصیه نامه های مراجعین قبلی را بررسی کنید تا با ارزیابی بهبود مهارت های آن افراد به صلاحیت کوچ اطمینان حاصل کنید.

 

اگر هنوز با یک الگوی قدیمی کار می کنید!

 

اگر هنوز با یک الگوی قدیمی کار می کنید

 

اگر احساس می کنید راهکارها و شیوه بیزینس شما دچار چالش هایی است که در رابطه با الگوی مدیریتی شماست، شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید. استخدام یک بیزینس کوچ کمک می کند تا از عادت های گذشته فاصله بگیرید و با اجرای یک استراتژی مناسب، کسب و کارتان را به موفقیت برسانید. استخدام بیزینس کوچ کمک می کند با یک برنامه ریزی منسجم چشم انداز جدیدی از کسب و کارتان را تصور کنید و به موفقیت های بزرگ و کامیابی های دلچسب برسید.

 

سخن آخر

 

گاهی اوقات مدیران نمی دانند دقیقا چه زمانی به استخدام یک بیزینس کوچ نیاز دارند، در واقع زمانیکه به این احساس می رسید که نمی دانید چه کاری را باید برای توسعه کسب و کارتان انجام دهید، به این معناست که شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید. جالب است بدانید: تحقیقات نشان می دهد ۷۰ درصد مدیران کسب و کارهای کوچک با استخدام یک بیزینس کوچ توانسته اند بهبود عملکرد شرکت را برای خود به ارمغان بیاورند. بنابراین فرقی نمی کند مدیر یک شرکت نوپا باشید و یا یک ابرقهرمان، در هر صورت شما به تنهایی نمی توانید موفقیت شرکت خود را تضمین کنید و به یک بیزینس کوچ نیاز دارید تا کامیابی هایتان را به وضوح لمس کنید و موفق شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *