ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

راهنمایی ها و کمک خدا در تمام شئونات زندگی ما وجود دارد پس شروع کنید

کمک-خدا-۳۲۰×۱۸۰اتعل

کمک خدا

چند روزپیش  سوار برماشین برای زیارت اهل قبور میرفتم ,به مقابل قبرستان دو درب ورودی  داشت ,مردد بودم که ازاین درب بروم ,یااز درب  دیگری بروم. در همان یک لحظه موتوری با سرعت از کنار ماشینم رد شد و خدا رحم کرد که ما با هم تصادف نکردیم.

واقعیت این است که من موتوری را ندیده بودم .اگر تصادف می‌کردیم این جوان صدمات زیادی بهش وارد میشد. و هدایت و کمک خدا وند رحمان  را به عینه دیدم. همه ی ما در زندگی مون مثال ها و داستان هایی از این قبیل زیاد داشتیم و خواهیم داشت.

خداوند متعال به ما بسیار کمک کرده است و همیشه کنار ما بوده است.ولحظه به لحظه راهنمایی های خداوند در تمام شئونات زندگی ما وجود داشته است.اما بعضی از اوقات آن کمک و راهنمایی ها را دیدیم بعضی از اوقات  هم راهنمایی های  خداوند را ندیدیم .

الان که شما می خواهید  قدم بردارید دقیق نمی دانید  کی و کجا این راهنمایی ها وکمک خدا شامل حال شما می شود, اما وقتی این مسیر را طی کردید و به گذشته نگاه می کنید, به گذشته ی زندگیتان نگاه می کنید میبینید مثال هایی از این قبیل زیاد داریم.وخداوند همیشه کنارمان بوده ومراقب حالمان بوده است.

پس اصلا نگران نباشید لحظه به لحظه خداوند متعال همه بندگانش را راهنمایی می‌کند, هدایت می‌کند.

اما یک شرط دارد:

شرطش این است  که آن قدمی که برای کار میخواهید بردارید , ان کاری رو که میخواهید انجام دهید, یک کاری باشد که برای خود شما و جامعه تان مفید وسالم باشد, باعث تعالی شما و جامعه تان باشد. به ضرر کسی نباشد هدفتان یک هدف سبز باشد.

اگر کاری که می‌کنید برای خود شما و جامعه تان یک کار مفید باشد. مطمئن باشید که خداوند شما را کمک میکند چون خدا از شما راضی است.

پس با اطمینان خاطر قدم بردارید هدایت خداوند, کمک خدا, راهنمایی های خداوند, در راه است.

یک قدم به پیش:

یک دفترچه تهیه کنید (یا در نت موبایل) در پایان هر روز الطاف و کمک خداوند را بنویسید ودر پایان هفته جمع بندی کنید و الطاف خداوند رابرای خود تجزیه و تحلیل نمایید.

بهترین آرزوها برای شما که بهترینید

با تشکر دکتر فرزاد حسینی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *