ثبت نام

چطور مثل آب خوردن به موفقیت و آرامش برسیم

موفقیت-۳۲۰×۱۸۰

موفقیت و آرامش مثل آب خوردن

حتما این مطلب رو شنیدی فلان کار مثل آب خوردن هست یعنی خیلی ساده و آسونه وهمونطور که میبینی حدود ۵۵ تا ۶۰ درصد وزن بدن انسان را آب تشکیل می‌دهد و روزانه باید هشت لیوان آب مصرف کنیم تا بدن سالمی داشته باشیم.

فکر می کنید چند درصد افراد جامعه این قدر مصرف می کنند شما جزء کدام دسته هستین بیش از ۹۵ درصد مردم این امر را رعایت نمی کنند در حالی که بسیاری از بیماری ها با مصرف آب کافی برطرف میشه.

 حالا آب خوردن یک قاعده هم دارد

نمیشه یک روز ۱۶ لیوان آب بخوری یک روز دو لیوان آب بخوری مردم را بخوایم دسته بندی کنیم از نظر مصرف آب ۳ دسته تقسیم میشن یک دسته اطلاعات ندارند یک دسته اطلاعات دارند ولی بهانه میارن میگن آب بهداشتی نیست یه عده ای میدونن باور هم دارن ولی عملگرا نیستند.به دانسته هاشون عمل نمی کنند.

باور کنید موفقیت هم مثل آب خوردن ساده است خیلی ها رعایت نمی‌کنند چون باور ندارن موفقیت‌ها به این سادگیه و مرتب بهانه میارن.

در حالی که درصد افرادی که با کارهای ساده موفق می‌شود خیلی زیاده و الزام نداره که با کارهای پیچیده موفق باشند. تصمیم گرفتن با شماست جز اکثریتی باشید که آب کافی نمی خورید یا جزوه اقلیتی باشید که به میزان کافی آب مصرف می کنند.

روزی ۸ لیوان اما هر روز

جزاکثریتی باشید که معتقدن موفقیت سخته یا جزء اقلیت باشید که موفقیت مثل آب خوردن و آسان و در دسترسه. روزی ۸ لیوان اما هر روز. یه سری اصول ساده رو باید به صورت منظم و مکرر در طول زندگی ادامه بدی این عادات موفق باعث میشه یک فرد موفقی بشیم در این صورت موفقیت شما حتمیه. بهترین ها برای شما که بهترین هستید

با تشکر دکتر فرزاد حسینی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *